Online:
Dzisiaj jest: piątek, 26.04.2024r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

Udane Mistrzostwa Seniorów dla KORYO

28 października w Bornym Sulinowie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Klub UKS Koryo Mszana Dolna reprezentowali: Izabela Majerczyk, Klaudia Kujacz, Patrycja Kornaś i Kacper Piaskowy.

Loading ....

Złoty medal wywalczyła Izabela Majerczyk, srebrne medale zdobyli Klaudia Kujacz i Patrycja Kornaś, a piątek miejsce wywalczył Kacper Piaskowy. W klasyfikacji drużynowej mszański klub uplasował się na trzecim miejscu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, a zwłaszcza naszym młodym seniorom, którzy na najważniejszej imprezie w 2017 roku uzyskali takie wysokie wyniki sportowe - mówi trener Zbigniew Karpierz.