Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 09.12.2021r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2012

 

Loading ....

Serdecznie zapraszamy VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Mszana Dolna. Turniej odbędzie się 17 listopada 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych przy ul. Starowiejskiej 4.   Pierwszy blok i zarazem rozpoczęcie turnieju dla najmłodszych grup to godz. 10.00, natomiast sobotnie popołudnie to dwa bloki o godz. 14.00 i 18.00.

 

Loading ....

Kupując bilet wstępu na poszczególne bloki bierzemy udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym pierścionka z diamentami o wartości 1300 zł. Ów złoty „drobiazg” został przekazany przez firmę jubilerską z Rabki Zdroju, posiada odpowiedni certyfikat autentyczności, pozostaje więc tylko pytanie do kogo trafi albo na której pięknej dłoni wyląduje? Warto spróbować szczęścia, które przyjść może do nas przy okazji cieszących oko tanecznych występów. Podczas Turnieju bedzie można zobaczyc pary taneczne z Prestige MOK Mszana Dolna, które w tym roku otrzymały nominację na Mistrzostwa Polski. Turniej w Mszanie jest ostatnim "przetarciem" przed Mistrzostwami, Które odbędą sie w przyszłym tygodniu w Łańcucie.

 

Loading ....

W imieniu organizatorów: Klubu Tańca Towarzyskiego „Prestige MOK Mszana Dolna”, Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej i Szkoły Tańca PRESTIGE Pawła Szczęśniaka oraz partnerów: Urzędu Miasta Mszana Dolna, Urzędu Gminy Mszana Dolna, Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce Zdroju zapraszamy na  taneczne święto w naszym mieście.

 

 


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1701.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/turniej-tanca-z-diamentami.html