Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 03.12.2021r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

To już czwarty bieg z odblaskami 

 

 

Loading ....

Można napisać, że już tradycyjnie na Placu Św. Faustyny przy parafii Bożego Miłosierdzia zebrała się silna grupa gotowa odpowiedzieć na zaproszenie Straży Miejskiej - by dać przykład i zaświecić odblaskiem. 

 

Loading ....

Przy wszelkiego rodzaju biegach zawsze pomaga nam Sekcja Biegów Górskich i Długodystansowych MOK, więc i oni stanowili mocny człon naszej odblaskowej ekipy. Głównym celem akcji jest zwiększenie świadomości bezpieczeństwa pieszych na drogach poprzez noszenie odblasków.

 

Loading ....

Każdy kto nie przyszedł „ubrany w odblask” został obdarowany przez strażników. O naszej akcji informowały plakaty rozwieszone w szkołach i przedszkolach, więc najmłodszych nie brakowało. 

 

Loading ....

Gdy wszyscy już byli gotowi, zwarci i widoczni hasło do startu dał Komendant Straży Miejskiej Jakub Spędzia. Poprowadził on bieg ulicami miasta – ul. Kopernika, ul. Starowiejską, nawrót przy Tesco i finisz na parafii. Nasz odblaskowy bieg zabezpieczali też panowie policjanci z naszego komisariatu.

 

Loading ....

Wszystkim odważnym "świecącym" kibicował ks. Proboszcz Tadeusz Mrowiec, a na mecie czekały pyszne i zdrowe przekąski. Chrupiąc jabłka i świecąc przykładem biegacze wracali bezpiecznie do domu.

 

Loading ....

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy  za pomoc i wsparcie:  


Pani Komendant Annie Pękale i Policjantom z Komisariatu Policji

oraz Ks. Proboszczowi Tadeuszowi Mrowcy z Parafii Miłosierdzia Bożego

 

 

 

Tekst przeczytany: 349.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/to-juz-czwarty-bieg-z-odblaskami.html