Dzisiaj jest: piątek, 26.04.2024r. Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

Młodzi taekwondziści UKS KORYO nie zwalniają tempa - kilka tygodni temu pisaliśmy o ich sukcesach w Puławach i Bornem-Sulinowo, a dziś kolejne dobre wieści o podopiecznych Zbyszka Karpierza.

Loading ....

8 czerwca br. aż 23 zawodników mszańskiego klubu wzięło udział w międzynarodowym turnieju o Puchar ARCUSA - do Krynicy zjechało aż 150 adeptów taekwondo z Czech, Słowacji i Polski. Może trudno w to uwierzyć, ale w tym doborowym towarzystwie, reprezentanci mszańskiego klubu, wszyscy bez wyjątku, stanęli na podium! Nikt z 23 osobowej reprezentacji nie uplasował się poniżej III miejsca. Znakomite indywidualne osiągnięcia musiały się przełożyć na klasyfikację drużynową krynickiego turnieju - UKS KORYO wygrał ją bezapelacyjnie. Brawo !

Tydzień później do Łowicza na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży pojechali już tylko najlepsi. Trener Karpierz zabrał ze sobą Patrycję Kornaś, Sławka Janię i Kacpra Piaskowego. Niepowodzenia swoich kolegów, Sławek i Kacper zajęli w swoich kategoriach wagowych piąte miejsca, "pomściła" Patrycja Kornaś - tytuł Mistrzyni Polski i złoty medal w kategorii 41 kg. trafił za sprawą Patrycji do naszego miasta. Gratulujemy !