Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

 Zimowe bieganie 

 

Loading ....

Od razu – już w pierwszy dzień Nowego Roku na parkowych alejkach pojawili się biegacze. Kiedy niektórzy, ledwo co po sylwestrowych balach dopiero rozmyślają o postanowieniach noworocznych Sekcja Biegów MOK od razu postanowiła wkroczyć w nowy rok ze sportowym przytupem. A raczej wbiec…

 

Loading ....

Na pierwsze zaproszenie do parku odpowiedziało kilkanaście osób, zarówno mali jak i duzi z entuzjazmem i sportowym zapałem pokonywali zaproponowane na pierwszy rozruch odległości.

 

Loading ....

Drugim biegiem, na którym spotkali się biegacze był tradycyjny wośpowy bieg ulicami miasta w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”.

 

Loading ....

Kolejne zaproszenie na zimowe bieganie wyszło „okołowalentynkowo”- w niedzielę, 11 lutego udało się też zebrać grupę biegaczy. Dla serca, zdrowia i nie tylko pokonywali popołudniową porą dystanse na parkowych alejkach.

 

Loading ....

Pogoda sprzyjała, było rześko i udało się złapać trochę słońca. Na mecie czekała gorąca kawa i symboliczne serce na patyku. Niewielka słodycz nie zaszkodzi, tym bardziej, że biegacze już planowali kolejne spotkania, marzec sprzyja biegom tematycznym, świąt na tą okoliczność wiele, spotkamy się w parku szukając wiosny lub wielkanocnych królików? Szczegóły już niebawem na plakatach.

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 983.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/zimowe-bieganie.html