Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

ZGŁOSZENIE KONIECZNOŚCI ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, ELEKTROŚMIECI ORAZ ODPADÓW PROBLEMATYCZNYCH Z TERENU MIASTA MSZANA DOLNA

 

 

 

 

Burmistrz Miasta Mszana Dolna informuje, że odbiór odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w miesiącu październiku 2018 r.

 

 

 

Najważniejsze zasady zbiórki:

 

  • Osoby zainteresowane składają zgłoszenie do siedziby firmy odbierającej odpady „Zakład Utylizacji Odpadów Myślenice” telefoniczne pod numer (12)  272-03-35 w godz. 7:00-15:00 lub mailowo odbiory@skladowisko.com.pl w terminie od 17 do 28 września 2018 r. (podając imię i nazwisko, dokładny adres oraz numer telefonu).

UWAGA!!!

Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględnione – co będzie skutkować brakiem odbioru!!! 

 

  • Osoby zgłaszające zostaną poinformowane telefonicznie przez firmę o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, elektrośmieci oraz odpadów problematycznych
  • Odpady wielkogabarytowe, elektrośmieci oraz odpady problematyczne należy wystawić przed posesję w ustalonym dniu przez firmę do godziny 7:00 w miejscu widocznym i dostępnym dla pracowników firmy odbierającej.

UWAGA!!!

Odpady nie wystawione w ustalonym terminie nie będą odbierane !!! 


  • Do odpadów wielkogabarytowych zalicza się: szafy, kanapy, tapczany, fotele, krzesła, stoły, dywany, armatura łazienkowa, lustra, ramy okienne, drzwi, opony; elektrośmieci: duże AGD, RTV oraz odpady problematyczne np. farby, lakiery pozostałości po drobnych remontach.

Odbierane będą wyłącznie odpady pochodzące z gospodarstwa domowego.


W związku z powyższym prosimy mieszkańców Miasta Mszana Dolna o dostosowanie się do powyższych zasad zbiórki odpadów wielkogabarytowych.

 

 

 

Tekst przeczytany: 850.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/zgloszenie-koniecznosci-odbioru-odpadow-wielkogabarytowych-201810.html