Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2024r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

Z Olsztyna przywieźli medale w trzech kolorach

Loading ....

12 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej z serii Puchar Polski Olsztyn Cup 2015. UKS KORYO Mszana Dolna reprezentowali juniorzy i kadeci: Mateusz Szczęsnowski, Karolina Szczęsnowska, Sabina Kornaś, Patrycja Kornaś, Kacper Piaskowy, Kamil Skolarus, Maksymilian Śmieszek. Złote medale zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Maksymilian Śmieszek, Kacper Piaskowy. Srebrny medal zdobyła Sabina Kornaś. Brązowy medal zdobyła Patrycja Kornaś. Piąte miejsca wywalczyli Katolina Szczęsnowska i Kamil Skolarus. Najlepszym zawodnikiem turnieju Olsztyn Open został Maksymilian Śmieszek zawodnik UKS KORYO. Wszystkim zawodnikom gratulujemy zwłaszcza ze turniej stał na bardzo wysokim poziomie startowało w nim 250 zawodników z całej Polski.