Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 XV Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych w Mszanie Dolnej  

 

Tradycyjnie, już od piętnastu lat, gdy zbliża się „weekend majowy”, rusza Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych. Trasa tegorocznego Zlotu przebiegać będzie w większości przez uzdrowiskowe miejscowości Małopolski, ale organizatorzy planują robić przystanki w miejscowościach, które znajdą się na trasie przejazdu.

 

Loading ....

 

Zlot wyruszy z Łabowej, gdzie w dniu 27 kwietnia odbędzie się zlot gwiaździsty uczestników. Z Łabowej przemieścimy się do Żegiestowa-Zdrój gdzie będzie znajdować się przez trzy dni główna baza. Właśnie z Zegiestowa będziemy się udawać się do Muszyny i Krynicy. Następnie przenosimy się do Szczawnicy-Zdrój, wcześniej odwiedzając Krościenko nad Dunajcem. Po nocnych atrakcjach w Szczawnicy, kolejny etap Zlotu przebiegać będzie przez Mszanę Dolną, gdzie odbędzie się kolejny pokaz, a następnie udajemy się do Rabki-Zdrój. Przed wjazdem na Podhale, będzie można obejrzeć pojazdy pod Muszlą Koncertową w Rabce. Kolejny dzień to pokazy w Zakopanem i Poroninie, przy czym bazą kolejnym przystankiem jest Białka Tatrzańska i tam odbędą się ostatnie pokazy przed zakończeniem imprezy.

 

Loading ....

 

Serdecznie zapraszamy w czwartek, 30 kwietnia na Plac Targowy, gdzie o godzinie 10.30 zaplanowany jest przystanek XV Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych.

 

 

ZOBACZ CAŁY PROGRAM 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1419.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/xv-tatrzanski-zlot-pojazdow-zabytkowych-w-mszanie-dolnej.html