Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 09.12.2021r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 VII turniej szachowy ''Daj mata chorobie'' 

 

 

Serdecznie zapraszamy na VII Turniej Szachowy "Daj Mata Chorobie" na rzecz pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego.  Celem turnieju jest pozyskanie krwi dla ratowania zdrowia i życia oraz popularyzacja gry w szachy. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę, 22 marca o godz. 9.30 w Hotelu Lubicz w Krakowie. Zamiast wpisowego warunkiem dopuszczenia do udziału w turnieju jest okazanie zaświadczenia o oddaniu krwi na hasło “Daj mata chorobie”. Co więcej za zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat lub z różnych przyczyn nie mogą oddać krwi, mogą to zrobić inne osoby, ktoś z rodziny lub przyjaciół. Akcja zbiórki krwi będzie trwała przez cały marzec ( z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt). Krew można oddać punktach krwiodawstwa w zależności od miejsca zamieszkania, koniecznie z zaznaczeniem, iż przeznaczona jest ona na rzecz pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego, na hasło "Daj Mata chorobie".

 

Rywalizację sportową przy grze w szachy łączmy z ratowaniem chorych - niech zmagania o zwycięstwo na szachownicy wspomagają walkę o życie pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego. Przyłączając się do tej batalii, każdy z Was staje się zwycięzcą!

 

Organizatorami turnieju są: Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Chłoniaki „Przebiśnieg”, i Małopolski Związek Szachowy, którzy gorąco zachęcają do udziału w turnieju.

 

Zgłoszenia uczestnictwa w turnieju przyjmuje pan Jan Zapała - 
telefonicznie pod nr: 18 33 10 537,  666 046 653,
pocztą elektroniczną: janmar25@wp.pl

 

Ostateczny termin wpływu zgłoszeń: 19 marca 2015 r.

 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1080.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/vii-turniej-szachowy-daj-mata-chorobie.html