Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15.07.2024r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 UKS ''Beskid'' coraz mocniejszy ! 

 

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, iż Uczniowski Klub Sportowy „Beskid” Mszana Dolna „rośnie w siłę”. Dzisiaj możemy z całą stanowczością stwierdzić, że coraz bardziej zaznaczają swoją obecność na siatkarskiej mapie Mszany Dolnej. Od września 2015 roku działa w tym klubie kolejna sekcja siatkarska, a mianowicie sekcja mini siatkówki. Tworzą ją uczennice i uczniowie z V i VI klasy ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Mszanie Dolnej. Zatem to sportowe stowarzyszenie obejmuje siatkarskim szkoleniem uczniów od V klasy szkoły podstawowej przez gimnazjum, aż po uczniów z liceum.

 

Loading ....

Wszystkie trzy sekcje siatkarskie trenują dwa razy w tygodniu na Miejskiej Hali Sportowej przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej. W tym miejscu należą się podziękowania dla Pani Dyrektor Anny Górskiej, która użycza nam hali kiedy i na jak długo chcemy. Najstarsi zawodnicy biorą udział w rozgrywkach Rabczańskiej Ligi Piłki Siatkowej. Na dzień dzisiejszy klub tworzy 73 uczniów i to nie koniec, bo chętnych jest dużo więcej, tylko miejsca brak. Być może całkiem niedługo dowiemy się o otwarciu kolejnej – czwartej sekcji, ale o tym może kiedy indziej.

 


Działalność klubu świetnie obrazuje nasza strona internetowa ( www.uksbeskid.pl ).

 

Za organizacjęi prowadzenie treningów odpowiedzialny jest instruktor piłki siatkowej i nauczyciel wychowania fizycznego mgr Łukasz Dobrowolski.

 

Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy na halę sportową w każdy wtorek i czwartek od godz. 15.30 do 20.00.

 


Zarząd UKS „Beskid” Mszana Dolna
 

foto. materiały UKS ''Beskid''

 

 .

 

Tekst przeczytany: 1856.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/uks-beskid-coraz-mocniejszy.html