Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15.07.2024r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 To trzecie mistrzowstwo powiatowe ''Jedynki''  

 


We wtorek, 27 września jak co roku jesienią, w Limanowej odbyły  się  Sztafetowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego. Tradycyjnie biegano na terenie nadrzecznych bulwarów, a w rywalizacji brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. 

 

Loading ....


Nie mogło wśród nich zabraknąć reprezentacji mszańskiego Zespołu Szkół Miejskich nr 1, czyli popularnej „Jedynki”. Biegacze pod opieką nauczycieli  wychowania fizycznego: Katarzyny Mielnikiewicz, Zbigniewa Stachury i Grzegorza Szynalika pokazali się z bardzo dobrej strony. Największy sukces odnotowały dziewczęta z gimnazjum wygrywając swoją kategorię. Zespoły dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej uplasowały się na IV i V miejscu.


Należy dodać, że oprócz udziału w zawodach pod patronatem MOS i SZS, nasza młodzież aktywnie bierze udział w imprezach biegowych organizowanych na terenie miasta Mszana Dolna takich jak „Polska Biega”, Bieg Niepodległości czy zorganizowany nie tak dawno bieg „Świecimy przykładem”.
 

Zwycięska sztafeta dziewcząt będzie reprezentować powiat limanowski w zawodach wojewódzkich 11 października w Nowym Targu.

 

Skład zwycięskiej sztafety dziewcząt z gimnazjum: Sabina Chrustek, Karolina Sentyrz-Kołodziej, Sara Filipiak, Maryna Piwowar, Anna Łysek, Sylwia Cichórz, Aleksandra Żurek, Anita Cyrwus, Dagmara Rapacz, Agnieszka Radomska, Patrycja Pitala.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Red. Katarzyna Mielnikiewicz
         Foto: Zbigniew Stachura
 

 

Tekst przeczytany: 1221.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/to-trzecie-mistrzowstwo-powiatowe-jedynki.html