Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: sobota, 20.04.2024r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2010

14 listopada w Koszycach odbyły się międzynarodowe zawody w Taekwondo Olimpijskim.Nasza rodzima reprezentacja to ośmiu startujących zawodników. Złote medale wywalczyli: Jania Sławomir, Bartłomiej Olajossy, srebro zdobyli: Mateudsz Kaciczak, Patrycja Kornaś, Bartosz Krzysztofiak. Brązowe medale zdobyli: Mateusz Szczęsnowski, Emilia Krzysztofiak. Natomiast Krystian Kornaś został sklasyfikowany na 4 pozycji w swojej kategori wagowej. W zawodach startowało 262 zawodników z 33 reprezentacji z 7 państw. Serdecznie gratulujemy! Kilka dni wcześniej – 11 listopada - w Trzcianie i w Lipnicy Murowanej odbyło się seminarium szkoleniowe z mistrzem Soe Kwang Lee – posiada on jeden z najwyższych stopni wtajemniczenia Światowej Federacji Taekwondo 9 dan.  W seminarium uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki z małopolskich klubów taekwondo olimpijskiego: KS Turbacz Mszana Dolna, Arkus Krynica, UKS Dunajczanie Czarny Dunajec i organizator seminarium LZS Macierz Taekwondo Lipnica Murowana.