Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Świąteczne kiermasze 

 

 

Loading ....

Zapraszamy na świąteczny kiermasz, który odbędzie się w niedzielę 18 grudnia wokół kościoła p.w.  Św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. Ręcznie robione bombki i ozdoby choinkowe, stroiki, wianki świąteczne, choinki i kartki świąteczne to rzeczy, które będzie można zakupić na kiermaszu. Na każdego czeka świąteczny pierniczek własnego wypieku.

 

Loading ....

Organizatorem jest Liceum Ogólnokształcące przy ZS nr 1 w Mszanie Dolnej.  Wszystkie ozdoby  wykonane jest przez osoby pracujące w administracji, nauczycieli, rodziców i uczniów szkoły. Zarobione pieniądze zostaną przekazane na Radę Rodziców, która rozdysponuje uzyskane środki według potrzeb. Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

To nie jedyny kiermasz świąteczny w tym dniu w naszej okolicy. Kto ma możliwość i szuka jeszcze pomysłu na prezent może wybrać się do Rabki. W kinie „Śnieżka” również w niedzielę, 18 grudnia od godz. 11.30 do 19.00 odbędzie się świąteczny kiermasz książek. Ogranizatorzy kuszą rabatami i promocjami. Baśnie, legendy, książki fantastyczne, super hity, dla dzieci i dla całej rodziny.

 

Loading ....

Światecznie zrobiło się również na naszym placu targowym – można tam kupić piękne choinki, świecące bałwanki, oświetlenie świąteczne do domu i ogrodu i różnego rodzaju ozdoby. 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1097.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/swiateczne-kiermasze.html