Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 03.12.2021r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Stowarzyszenia z czekami - LAMA z największą dotacją  

 

Loading ....

Zakończyło się głosowanie w IV edycji programu grantowego Tesco „Decydujesz pomagamy”. Klienci Tesco w otwartym głosowaniu wybrali organizacje, które otrzymają granty na realizację lokalnych inicjatyw. W miniony czwartek, 12 lipca w sklepie Tesco w Limanowej odbyło się uroczyste wręczenie czeków. Na spotkania filmowe – „Aktywną jesień z Lamą” Stowarzyszenie LAMA z Mszany Dolnej odebrało czek na 5 000 zł. Stowarzyszenie „Limanowska Akcja Charytatywna” za kwotę 3 000 zł planuje zorganizować sportowe potyczki integracyjne w ramach projektu „Równi, a jednak różni”. Do kuchni na międzypokoleniowe gotowanie i pieczenie zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich z Lipowe, które znalazło się w finałowej trójce. Czeki wręczał menager sklepu Tesco Grzegorz Łazarz w obecności Magdaleny Pacholarz - kierownika zespołu sklepu.

 

Loading ....

Konkurs polegał na głosowaniu na jeden z trzech projektów społecznych w naszym regionie. Głosowanie odbywało się przez miesiąc w trzech sklepach Tesco, w Mszanie Dolnej, Limanowej i Myślenicach. Za każde zakupy można było wrzucić żeton do puszki, głosując tym samym na wybrany projekt.

Mieszkańcy Mszany Dolnej okazali się najbardziej aktywnymi głosującymi. LAMA zebrała 19423 (!) głosów,  LACH 16086,  KGW Lipowe 13018. 

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za zaangażowanie się w akcję i oddawanie głosów, nie pozostaje nic innego tylko zaprosić do udziału w organizowanych przez stowarzyszenia przedsięwzięciach.

 

 

 

Tekst przeczytany: 451.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/stowarzyszenia-z-czekami-lama-z-najwieksza-dotacja.html