Online:
Dzisiaj jest: piątek, 29.03.2024r. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

Srebro na Wielkopolska Cup

16 stycznia w Kórniku pod Poznaniem został rozegrany pierwszy turniej z cyklu Puchar Polski Wielkopolska Cup 2016. W turnieju wzięło udział 50 klubów z całej Polski a liczba zawodników - aż 350 startujących, spowodowała iż turniej stał na bardzo wysokim poziomie. UKS Koryo Mszana Dolna reprezentował: Patrycja Kornaś, Sabina Kornaś, Kacper Piaskowy, Maksymilian Śmieszek, Karolina Szczęsnowska, Mateusz Szczęsnowski, Kamil Skolarus, Wiktoria Pacholik.

Srebrne medale wywalczyli: Patrycja Kornaś, Sabina Kornaś, Maksymilian Śmieszek, Mateusz Szczęsnowski. Brązowy medal wywalczyła Wiktoria Pacholik. Niestety pozamiejscami medalowymi znaleźli się Karolinia Szczęsnowska, Kamil Skolarus oraz Kacper Piaskowy. Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu i godne reprezentowanie Miasta, Gminy oraz Powiatu na zawodach ,,Puchar Polski Wielkopolska Cup 2016''.