Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15.07.2024r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016
 
 Skok po kasę - rusza nabór w LGD 
 
 
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska zachęca do składania wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej jak i już działające podmioty. Nabory rozpoczynają się juz w styczniu. O pomoc finansową mogą starać się mieszkańcy miasta i gminy Mszana Dolna oraz Niedźwiedzia. Trzeba sie śpieszyć, bo czasu jest niewiele.
 
 
Termin ich składania jest ściśle określony:  02.01. do 16.01 2017 roku w godzinach od 9.00 - 14.00.
 
 
Wnioski o przyznanie pomocy w dwóch egzemplarzach - należy składać bezpośrednio w siedzibie Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska.
 
 
Loading ....
 
Na operację z zakresu: zgodnie z § 2 rozporządzenia wdrażanie LSR - PODEJMOWANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ w ramach Poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wsparcie udzielane jest: w formie ryczałtu.
 
 
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych mających pomysł i chcących pozyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej do zapoznania się z informacjami na stronie LGD. Po więcej informacji i doradztwo zapraszamy do biura LGD w godzinach od 7.30 do 15.30.
 
 
KONTAKT:  
 
Biuro LGD, 
ul. Władysława Orkana 1, 
tel. 18 267 62 38
 
 
Część kwoty z Lokalnej Strategii Rozwoju zostanie przeznaczona na realizację przedsięwzięć przez mieszkańców, organizacje pozarządowe, czy gminy, chodzi tu przede wszystkim o działania związane z małą infrastrukturą turystyczną czy rekreacyjną, promocję obszaru, dofinansowanie wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz wszelkie działania wspierające ochronę środowiska. 
 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1720.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/skok-po-kase-rusza-nabor-w-lgd.html