Online:
Dzisiaj jest: piątek, 19.04.2024r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

Rozpędzona Dwójka

Z przytupem rozpoczęli rok szkolny uczniowie klas gimnazjalnych z "Dwójki". Uczniowie Łukasza Dobrowolskiego niemal z każdych zawodów, w których brali udział przywozili puchar za zdobyte miejsce na podium. Dobra passa zaczęła się na mszańskim stadionie, gdzie odbywały się zawody o mistrzostwo powiatu w Szkolnej Lidze LA: Antosz Kamil zajął II miejsce w biegu na 1000m, Damian Cieniawski zajął III miejsce w skoku w dal. Następne zawody również odbyły się w Mszanie Dolnej, a były to Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej. W "halówce" dwójka zajęła II miejsce.

Loading ....

Z kolejnych zawodów o Mistrzostwo Powiatu w unihokeju chłopcy również przywieźli miejsce II. Jakby tego było mało to w Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym drużynowym Damian Cieniawski i Bartek Gruszkowski zajęli III miejsce. W Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym indywidualnym Wicemistrzem został Bartek Gruszkowski. Fantastyczny prezent na Mikołaja sprawili sobie pływacy z "Dwójki": Mistrzem Powiatu na 50 m stylem motylkowym została Karolina Majkowska (6 klasa SP2). Żeńska sztafeta 6x50m obroniła III miejsce z przed roku. IV miejsce w najmłodszej kategorii wiekowej w stylu dowolnym zajął uczeń III klasy Jan Mrózek. Również IV miejsce ale w stylu grzbietowym zajęła uczennica II klasy oddziału gimnazjalnego Julia Majkowska. Warto zaznaczyć, iż powyższe sukcesy sportowe to wytężona praca na lekcjach, zajęciach pozalekcyjnych i sks-ach wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego z ZPO w Mszanie Dolnej.