Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 03.12.2021r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Nabór do projektu „Pierwszy dzwonek” dla uczniów z rodzin wielodzietnych 4+

 

Do 29 lipca 2014r. każda rodzina wielodzietna z czwórką i więcej dzieci, w ramach projektu „Pierwszy dzwonek” realizowanego przez Województwo Małopolskie, może ubiegać się o jednorazowe wsparcie na dofinansowanie zakupu artykułów edukacyjnych oraz pomocy dydaktycznych, w szczególności podręczników wymaganych według programu szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej.


PROJEKT REALIZOWANY ZE WSPARCIA FINANSOWEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
Wsparcie finansowe przeznaczone jest dla uczniów z rodzin wielodzietnych 4+, uczących się w szkole podstawowej, gimnazjum lub szkole ponadgimnazjalnej, spełniających kryteria określone w regulaminie projektu.(regulamin projektu „Pierwszy dzwonek”)

 

Wsparcie udzielane będzie w minimalnej kwocie 150 zł. na ucznia.

 

Warunkiem przyznania wsparcia w ramach projektu „Pierwszy dzwonek” jest złożenie przez wnioskodawcę poprawnie wypełnionej deklaracji. (pobierz deklarację).

 

Deklarację należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej, ul.Piłsudskiego 2. (II piętro, pok.210) do 29 lipca 2014r., w godzinach pracy Urzędu Miasta.

 

Urząd Miasta Mszana Dolna zobowiązany jest do oceny formalnej złożonych deklaracji oraz weryfikacji oświadczeń wnioskodawców o spełnieniu kryteriów do udzielenia wsparcia.Więcej informacji na stronie http://www.rops.krakow.pl/


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1461.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/pomoc-dla-rodzin-4.html