Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Podziękowania za Światowe Dni Młodzieży 

 

Loading ....


W ostatnim tygodniu na ręce Burmistrza Miasta Józefa Kowalczyka wpłynęły podziękowania od Metropolity Krakowskiego Kardynała Stanisława Dziwisza za okazaną pomoc podczas organizacji Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016.

 

Loading ....

Podziękowania również przekazał w imieniu Parafialnego Komitetu Organizacyjnego Światowych dni Młodzieży ks. Tomasz Stec. Jesteśmy również bardzo wdzięczni wszystkim rodzinom za otwarte domy dla młodych pielgrzymów. Są oni pod wielkim wrażeniem Państwa gościnności, która na długo pozostanie w ich pamięci. Dziękujemy Dyrektorom szkół za przygotowanie miejsc noclegowych w placówkach oświatowych.

 

Loading ....

Wyrazy podziękowania składamy także wobec wszystkich, którzy wsparli materialnie i duchowo przygotowanie Festiwalu Młodych w Mszanie Dolnej. To radosne, muzyczne wydarzenie zjednoczyło młodych i starszych mieszkańców trzech zagórzańskich gmin. Była to niezwykła okazja do wspólnej zabawy, poznania drugiego człowieka oraz zaprezentowania kultury naszego regionu.

 

Loading ....

To był dla nas wszystkich cudowny czas, przepełniony radością i entuzjazmem młodych z całego świata! Ich wiara w Boga i ludzi urzekła wielu z nas. Wszystkich, którzy przyczynili się do przeżycia tych pięknych dni Ksiądz Kardynał poleca wstawiennictwu Świętych Patronów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – Janowi Pawłowi II i Siostrze Faustynie. Niech wypraszają wszelkie potrzebne łaski.

 

Loading ....

 

 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 1047.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/podziekowania-za-swiatowe-dni-mlodziezy.html