Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Ostatnia prosta! Głosujemy!  

 

Loading ....

13  października, kończy się głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. Z naszego terenu został zgłoszony jeden projekt pt. „Strefa Turystyczno-wypoczynkowa wraz z koncertem inaugurującym sezon letni”, koszt realizacji tego projektu wynosi 100.000 zł, jest to kwota w całości pokrywana ze środków Urzędu Wojewódzkiego. By zdobyć te pieniądze i cieszyć się w przyszłym roku plażą na ulicy Zielonej (tereny tzw. „Strzelnicy) oraz dużym koncertem muzycznym trzeba uzbierać odpowiednią ilość głosów.

 

Loading ....

Głosować mogą osoby które ukończyły 16 lat i są mieszkańcami powiatu limanowskiego, jednakże można oddać tylko jeden głos na dowolny projekt. Zachęcam państwa gorąco by w tych ostatnich dniach tym głosem wspomóc powyższy projekt. Można tego dokonać bądź za pośrednictwem internetu:


https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

 

bądź na drukach przygotowanych i wyłożonych w Urzędzie Miasta lub Gminy Mszana Dolna. Wypełnioną kartę proszę zwrócić do jednego bądź drugiego urzędu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej lub też, do któregokolwiek z radnych miasta.

 

Zmobilizujmy się w tych ostatnich dniach głosowania!! Powiedzmy rodzinie, znajomym, niech każdy nazbiera chociaż po 2 głosy a uda nam się osiągnąć zamierzony cel!!
 

Loading ....

 

 

red.

Bartosz Piątkowski

 

fot.

przykładowe realizacje i projekty z sieci internetowej

Warszawa, Poznań, Ciechanów, Lubań, Będzin

 

 

Tekst przeczytany: 747.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/ostatnia-prosta-glosujemy.html