Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 09.12.2021r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Mszański sztab WOŚP zaprasza na bicie rekordu  

 

16 października obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.
Miejski Ośrodek Kultury w Mszanie Dolnej jako Sztab WOŚP również włączył się w tą akcję propagowania świadomego udzielania pierwszej pomocy i zaprosił wszyskie szkoły do udziału z terenu miasta. W poniedziałek 17 października o godz. 12:00  w kilku miejscach powiatu rozpocznie się próba bicia rekordu "Największa lekcja pierwszej pomocy". W Limanowej rekord będzie bity na pływalni, w Wilczycach, a w Mszanie Dolnej w Zespole Szkół nr 1 odbędzie się lekcja pierwszej pomocy. W związku ze zmianami związanymi z rekordem Guinnessa, nie będzie to miało charakteru zmianowego jak do tej pory, tylko odbędzie się lekcja i szkolenie wg scenariusza ułożonego przez WOŚP i zaakceptowanego przez biuro rekordu Guinnessa. 

 

Wydarzenie w Mszanie Dolnej jest otwarte dla wszystkich. W dniu rekordu każdy kto ma ochotę może przyjść i wziąć udział. Warunek jest jeden podpisana zgoda na udostępnienie wizerunku. W przypadku osób niepełnoletnich zgodę musi podpisać opiekun prawny. Szykujemy również stanowiska szkoleniowe pierwszej pomocy, do przypomnienia czy też pierwsza lekcja.

 

Zapraszamy!!!

 

W akcji uczestniczy telewizja tv28.pl

 

Więcej informacji - FB WOŚP Mszana Dolna


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 975.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/mszanski-sztab-wosp-zaprasza-na-bicie-rekordu.html