Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 09.12.2021r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Młodzi artyści z Mistrzem  

 

Loading ....

W Miejskiej Bibliotece znowu zapełniły się ściany. Tym razem swoje prace zaprezentowało ponad sześćdziesiąt dzieci z trzech pracowni malarskich: z Wiśniowej, Lipnika i Glichowa. Młodzi artyści to głównie uczniowie szkół podstawowych, których prowadzi Jan Szczepanik malarz-amator.

 

Loading ....

Zdarzają się również młodsi, którzy sięgnęli po pędzel i to z jak zaskakującym efektem! Prace zachwyciły wszystkich, którzy tego dnia pojawili się w Bibliotece. Wystawę  otworzyły i powitały gości dyrektor Agnieszka Orzeł i dyrektor Gminnej Bibllioteki z Wiśniowej – Antonia Obuchowicz.

 

Loading ....

Zamysłem wystawy była prezentacja po jednej pracy każdego autora, bo na wszystkie nie starczyłoby miejsca. Dzieci miały okazję wskazać swoją pracę i coś o niej opowiedzieć. Nie zabrakło też ciepłych słów o Mistrzu-nauczycielu. Kto inny może mieć taką anielską cierpliwość do swoich podopiecznych i sprawi by każda praca miała w sobie tyle uroku?

 

Loading ....

Rodzice nie szczędzili pochwał pod adresem pana Jana Szczepanika. Specjalne podziękowanie dla Mistrza od Rady i Burmistrza Miasta wręczyła Wiceprzewodnicząca Rady Agnieszka Sasal.

 

Loading ....

Nie zabrakło również słodyczy dla młodych artystów, a o poczęstunek dla uczestników wernisażu postarali się rodzice dzieci. Gorąco zachęcamy by wybrać się do Biblioteki i osobiście obejrzeć te piękne dzieła. Wystawa czynna będzie do końca marca.

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1133.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/mlodzi-artysci-z-mistrzem.html