Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Kuba ze złotym mikrofonem 

 

Loading ....

Zwycięzcą IV Mini Talent Show został Jakub Kuczaj. Zdecydowała o tym publiczność zgromadzona w czasie Pikniku Rodzinnego w Parku Miejskim. Po eliminacjach w Miejskim Ośrodku Kultury do finału przeszło sześciu finalistów: czterech wokalistów instrumentalista i zespół.

 

Loading ....

Jury nie ukrywało, że pośród występujących młodych talentów ciężko było wybrać pięciu finalistów, dlatego finał rozgrywał się wyjątkowo w powiększonym składzie. Po podliczeniu głosów okazało się, że najwięcej głosów otrzymał Kuba.

 

Loading ....

Nie ma się czemu dziwić, wykonanie motywu przewodniego z „Piratów z Karaibów” wszystkich zachwyciło. Oczywiście, jak podkreślała Agnieszka Sasal – Wiceprzewodnicząca Rady Miasta, a zarazem pomysłodawczyni tego wydarzenia, cała szóstka finalistów jest wyróżniona i doceniona, gdyż dotarła do finału.

 

Loading ....

Natomiast złoty mikrofon czekał tylko na jedną osobę – i to właśnie Kuba go otrzymał. Dzięki temu będzie reprezentował Mszanę Dolną na finału limanowskiego Talent Show, który odbędzie się 29 lipca. Będziemy mocno kibicować!

 

Loading ....

Kuba na swoim koncie ma już za sobą podobne doświadczenia, przeszedł do finału Sądeckich Młodych Talentów i na pewno będzie rozwijał swoją pasję dalej. W jego rodzinie nie brakuje utalentowanych osób, a wzorem Dziadka muzyka jest dla niego najważniejsza.

 

Loading ....

 

Serdecznie gratulujemy Kubie oraz pozostałym finalistom!!!

 


Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników IV Mini Talent Show - czekamy na kolejne Wasze występy!


 

Red.

 

Tekst przeczytany: 829.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/kuba-ze-zlotym-mikrofonem.html