Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2024r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

KORYO jeździ na zawody

W ostatni weekend października (23-25.10.) w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, na których wystartowało 360 zawodników i zawodniczek z 57 klubów z całego kraju. Była to najważniejsza impreza dla tego rocznika w kraju. Nasz klub wraz z trenerem Wojciechem Aksamitem reprezentowało pięciu zawodników: Sabina Kornaś, Maksymilian Śmieszek, Gabriela Dara, Wiktoria Pacholik i Kamil Skolarus. Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów młodszych wywalczyła Sabina Kornaś i brązowy medal wywalczył Maksymilian Śmieszek pozostali zawodnicy uplasowali się na piątych miejscach.

Loading ....

W ten sam weekend zawodnicy Patrycja Kornaś i Kacper Piaskowy wraz z trenerem Zbigniewem Karpierzem startowali w Mistrzostwach Europy Juniorów rozgrywanych na Litwie. Zawodnicy startowali jako najmłodsi juniorzy w tym turnieju i zajęli 17 miejsce, ale doświadczenie zebrane na tak mocnym turnieju na pewno zaprocentuje w nadchodzącym Pucharze Świata rozgrywanym w Chorowacji.