Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 03.12.2021r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2011

 

Loading ....

Mieszkańcy tej okolicy widzą to na codzień, ale informacja powinna dotrzeć do wszystkich. Powoli zbliżają się do końca prace przy remoncie ul. inż.J.Marka w naszym mieście. Przypominamy, że jest to wspólne dzieło Samorządu Mszany Dolnej i limanowskiego Starostwa, które dołożyło do tej inwestycji 200.000 zł.

W tych dniach zakończona została budowa chodnika wzdłuż osiedla domów i trwają prace przy budowie zatoki parkingowej i chodnika po stronie kompleksu boisk Orlik. Dzięki życzliwości TP S.A. a w szczególności Pana Dyrektora Marka Adamczyka pod koniec ubiegłego roku udało się przesunąć poza obrzeże nowego chodnika słupy sieci telefonicznej. Za kilka dni prace dobiegną końca.

Głównym wykonawcą robót jest lokalne Przedsiębiorstwo JANDA z Łostówki. Zatem ta ważna dla komunikacji w naszym mieście ulica, jako kolejna dołączy do już odbudowanych dróg miejskich w centrum Mszany Dolnej - ulic Kopernika, Ogrodowej, J.Tolińskiego, Spadochroniarzy. Za kilka tygodni ruszą prace przy generalnym remoncie ul. Starowiejskiej.

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1274.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/koncza-marka-ulice.html