Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 20.05.2022r. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Baza noclegowa
 
Nazwa                         
FOLWARK STARA WINIARNIA - Hotel
Adres ul. Ogrodowa 2
34-730 Mszana Dolna
Kontakt  tel/e-mail
tel.: 018 33-12-382
e-mail:biuro@folwarkstarawiniarnia.pl
Oferta

Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej to miejsce stworzone z myślą o profesjonalnej obsłudze zarówno spotkań firmowych, jak i imprez okolicznościowych dla osób prywatnych.

Celem na rok 2007 jest uruchomienie hotelu z 60 całorocznymi miejscami noclegowymi. Jesteśmy przekonani, że spełni on oczekiwania naszych Gości i będzie znakomitym uzupełnieniem naszej oferty. Mamy nadzieję, iż niebawem z radością poinformujemy Państwa o otwarciu hotelu Folwark Stara Winiarnia!

Atrakcje
  • sauna,
  • fitness,
  • parking na dziedzińcu – ogrodzony.

Na specjalne życzenie naszych Gości przygotujemy wiele atrakcji zapewniających wspaniałą rozrywkę i spędzenie miłych chwil podczas pobytu w naszym ośrodku. Organizujemy imprezy integracyjne w formie uroczystych kolacji, wieczorków tanecznych, biesiad, ognisk oraz imprez plenerowych jak przejażdżki konne, kuligi, wiejskie zawody, nocne podchody itp.

Współpracujemy m.in. z Wioską Indiańską w Szczyrzycu oraz z gospodarstwami agroturystycznymi np.: Koziarnia – produkcja serów, degustacja win regionalnych produkowanych z winogron wyhodowanych w przydomowej winnicy.

Usytuowanie Folwarku Stara Winiarnia w przepięknym parku dworskim z piękną grupą starodrzewu stwarza możliwość do długich spacerów, a pobliski Gorczański Park Narodowy to idealny teren do wypraw rowerowych i górskich wędrówek, a w zimie do uprawiania narciarstwa.

Podczas pobytu w Folwarku Stara Winiarnia można korzystać z Internetu za pośrednictwem szybkiego, bezprzewodowego  łącza Wi-Fi.

Strona www
www.folwarkstarawiniarnia.pl
Tekst przeczytany: 2390.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/folwark-stara-winiarnia-hotel-.html