Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Miejska Sekcja Piłki Siatkowej Dziewcząt to piętnaście uczennic z Gimnazjum nr 1 i nr 2 oraz trzy uczennice V klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej. Dziewczyny trenują dwa razy w tygodniu na Miejskiej Hali Sportowej. Do tej pory była to grupka uczennic, która jadąc np. na "Feryjny turniej piłki siatkowej" do Limanowej nie posiadała ani swoich jednolitych strojów, ani swojego sprzętu, w postaci chociażby jakże potrzebnych do treningów piłek siatkowych. Na początku piłki za każdym razem wypożyczał ze swojej szkoły, w której pracuje i woził na treningi prowadzący zajęcia Łukasz Dobrowolski.

 

Loading ....

Dzięki uprzejmości działaczy z "MGKS Mszanka", sekcja grających dziewcząt nieodpłatnie wypożycza sprzęt sportowy od klubu. Wiadomo, że na pożyczonym sprzęcie gra się inaczej niż na własnym, dlatego ogromne podziękowania kierujemy w stronę kilku mszańskich firm, które zakupiły niezbędny sprzęt sportowy, a są to: W.P.P.U.H. "JANDA" - Janina Duda, firma "LiJ" Leszek Rataj, P.H.U. “STAN”, Stanisław Jania, Lucyna i Piotr Zając, Grażyna i Andrzej Duda, firma handlowa "PIOTR" Piotr Cieżak. Jesteśmy wdzięczni, że w Mszanie Dolnej są ludzie, którzy chcą pomagać i wspierać sport młodzieżowy.

 

Loading ....

Również dzięki ogromnemu zaangażowaniu Karoliny Dudy zawodniczki sekcji - uczennicy klasy I c z Gimnazjum nr 2 udalo się odpowiednio ubrać dziewczyny. Szepnęła kilka słów z prośbą “gdzie trzeba” i oblicze tej sportowej grupki zmieniło się diametralnie. Dzisiaj 12 zawodniczek z podstawowego składu posiada opisane i profesjonalne koszulki, które ufundowały: firma "PROFEXIM" Sp.j. - Halina   Duda i Grażyna Duda oraz Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "BESKID" Sp.j. - Jan  Duda i Andrzej Duda. Dziękujemy, bo dzięki Wam mogą teraz jeździć na turnieje i godnie reprezentować sportowo nasze miasto. Równie ważna jest informacja, iż działalność sekcji w całości pokrywana jest ze środków Gminnego programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Loading ....

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1873.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/dziewczyny-pod-siatka.html