Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Drugi w Plebiscycie, w zawodach pierwszy!   

 

 

Loading ....

Gorąco namawialiśmy by oddawać głosy w Plebiscycie "Najpopularniejszy Sportowiec w 2014" na mszańskiego biegacza Zygmunta Łyżnickiego. Najważniesza kategoria czyli  "Najpopularniejszy Sportowiec" powinna zostać przemianowana na "Najpolularniesze Sportsmenki", gdyż pierwsze miejsca zajęły panie: siatkarka ręczna Joanna Gadzina (I miejsce), siatkarka Katarzyna Wąsowska (II miejsce) oraz kajakarka Anna Ingier (III miejsce).

 

Loading ....

W kategorii "Najwytrwalszy weteran" Zygmunt Łyżnicki zajął drugie miejsce, trzeci był tenisista stołowy Piotr Pięta a zwyciężył Wincenty Bukowiec, lekkoatleta, pasjonat biegów długodystansowych z Krosnej.

 

Loading ....

Jak już wcześniej na naszej stronie wspominaliśmy, Zygmunt Łyżnicki pod koniec zeszłego roku ogłosił zakończenie sportowej kariery, ale jego starty w biegach na Słowacji temu zaprzeczają. W połowie lutego wziął udział w biegu z cyklu Zimna Bezecka Seria 2014-2015 w Starej Leśnej na Słowacji. Udział w dwóch biegach z serii zapewnił mu trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej całego cyklu w kategorii M60. W obu tych biegach zajął pierwsze miejsca w kategorii M60. Natomiast miesiąc marzec zaczął od startu w Blazicach w "40. rocnik behu Olsavskou dolinou" – był to memoriał dr Pavla Ruscaka, skąd wrócił ze złotem w swojej kategorii biegowej.

 

Loading ....

Sam twierdzi, że ma kilka ofert ze słowackich klubów i "na razie jest dobrze", więc nie pozostaje nic innego jak wiernie kibicować Złotemu Mistrzowi. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy udanych startów w nowym sezonie!

  

Red.

fot. arch. MOK

 

Tekst przeczytany: 1041.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/drugi-w-plebiscycie-w-zawodach-pierwszy.html