Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 03.12.2021r. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

 26 finał WOŚP w Mszanie Dolnej 

 

Loading ....

W mszańskim sztabie WOŚP coraz gorętsza atmosfera, działania ruszyły pełną parą - przygotowywany jest 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z latawcem w tle. Moc w postaci wolontariuszy jest ogromna, 14 stycznia, w najbliższą niedzielę kwestować będzie 270 młodych ludzi. Mszański sztab – lokalne centrum Orkiestry tętnić będzie życiem od samego poranka. Już przedpołudniem przygotowane są atrakcje dla maluchów, od godziny 10:00 zapraszamy najmłodszych na bal karnawałowy - tańce hulańce i dużo dobrej zabawy.

 

Loading ....

O 13.00 wystartuje Marszobieg po zdrowie ulicami miasta, natomiast od 15:30 zapraszamy ponownie na salę MOK, na konkurs „Najlepsze ciacho w mieście” konkurs na najlepsze domowe ciasto oraz o godz. 16:30 pokaz kulinarny Kuby Kasińskiego. Po napełnieniu żołądków coś dla ucha - koncert Kapeli ROY – godzina 18:00. Potem tradycyjnie licytacja o 19:00 i potem o 20:00 tak jak w całej Polsce – Światełko do nieba – przed budynkiem MOK’u. Na zakończenie finału zagra zespół OVERDRIVE. Solidna dawka rock and rolla.

 

Loading ....

 

Zapraszamy!!!

 

Warto śledzić orkiestrową stronę www:
 www.wosp.mszana-dolna.com

 

Zachęcamy do korzystania z informacji, które na bieżąco umieszczamy na naszych stronach głównie w mediach społecznościowych tj. na facebooku oraz instagramie.
https://www.facebook.com/sztabmszanadolna/
https://www.instagram.com/wospmszanadolna/

 

 

Jak zwykle transmisja na żywo z licytacji na kanale www.tv28.pl


Zobacz zapowiedź WOŚP – TUTAJ
 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 991.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/26-final-wosp-w-mszanie-dolnej.html