Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15.07.2024r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 24 Finał WOŚP w Mszanie     

 

 

Niewiele czasu pozostało do 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku. Orkiestra zagra również w Mszanie Dolnej, gdzie jak zwykle sztab ma siedzibę w Miejskim Ośrodku Kultury. Od początku listopada sztab w Mszanie Dolnej i nasz podsztab w Dobrej rekrutował wolontariuszy i w tym roku prawie 300 osób będzie kwestowało i pracowało w sztabie na terenie Mszany Dolnej i Dobrej oraz okolicznych miejscowości. W tym roku głównym tematami kwesty jest pediatria i godna opieka osób starszych, ale dzień finału WOŚP to nie tylko zbiórka pieniędzy. Staramy się stworzyć wydarzenia dla mieszkańców miasta i okolic. Zapraszamy do MOKu już od rana !!!

 

Loading ....

 

Wzorem zeszłego roku na sali MOK Mszana Dolna w godzinach dopołudniowych odbędzie się poranek zabaw dla dzieci i nie tylko. Zapraszamy na zajęcia plastyczne: składanie origami i malowanie najdłuższej bajki, zabawy taneczne oraz na pokazy pierwszej pomocy. Po południu czeka nas kolejny konkurs „Najlepsze ciacho w mieście” czyli wybieramy najlepsze domowe ciasto w Mszanie Dolnej. Zachęcamy do wspólnej zabawy!!! Ciasto to nie jedyne kulinarne wydarzenie, całe po południe pichcić będzie Kuba Kasiński, który podkarmia naszych wolontariuszy i wszystkich obecnych. Na pewno odbędzie się również Marszobieg po zdrowie z Zygmuntem Łyżnickim i Sekcją Biegów MOK Mszana Dolna. Warto spalić kalorie przed kosztowaniem potraw Kuby.

 

Loading ....

 

Wieczorem tradycyjnie odbędzie się licytacja, która zawsze jest bardzo ekscytująca, powoli zbieramy gadżety, mamy już m.in. książki z autografem Janusza Gajosa i Roberta Więckiewicza, a także autograf Kamila Stocha. Na pewno nie zabraknie orkiestrowych gadżetów koszulek, kubków i kalendarzy. Swoje koszulki i autografy na licytacje przekazał również Sławomir. Dzień finału zakończy światełko do nieba oraz koncerty lokalnych zespołów: Magnetic, Gołecki razem z Mr Davem. Program cały czas jest układany, wszystkich chętnych i z pomysłami na program zapraszamy do współpracy !!! 

 

Loading ....

 

Red. MOK

 

 

 

Poszukujemy również sponsorów działań sztabu światełka do nieba, transportu wolontariuszy oraz kiełbasek i wsadu do kotła kucharza. Kontakt w tej sprawie z MOK lub bezpośrednio z szefem sztabu.


 

Mamy nadzieję na pozytywny odbiór działań sztabu i kwesty na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prawie co roku udaje nam się pobić rekord zebranej kwoty w sztabie, ale nie o rekordy tu chodzi.

 


Cieszą nas informacje dochodzące z WOŚP, w ostatnim konkursie ofert dużo sprzętu trafiło do szpitala w Rabce Zdrój, szczegółowe informacje znajdują się na stronie Fundacji WOŚP.

 

Czytaj TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 2098.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/24-final-wosp-w-mszanie-dolnej-zobacz-program.html