Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 28.11.2021r. Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 ''Kolej na majówkę'' - już w tą niedzielę 

 

Będzie to już piąty przejazd pociągu retro na trasie Nowy Sącz-Chabówka organizowany przez Nowosądeckie Stowarzyszenie Miłośników Kolei. Skład retro odjedzie z Nowego Sącza o godzinie 10:45 i z postojami na stacjach pośrednich dojedzie późnym popołudniem do Chabówki. Przez cały dzień jazdy nie zabraknie zaplanowanych atrakcji. Podczas postojów na stacjach zostaną zorganizowane pikniki, odbędą się występy zespołów, pojawią się tradycyjne potrawy, a podczas postoju w Kasinie Wielkiej będzie możliwość przejażdżki kolejką krzesełkową na „Śnieżnicę”.

 

Loading ....

Zapraszamy na stację kolejową w Mszanie Dolnej na przyjazd pociągu, jak podają organizatorzy będzie to mniej więcej około godziny 15.30. Na stacji swoje stoiska gastronomiczne przygotowuje Pensjonat "Szczebel" - pyszny żurek, nie zabraknie też przysmaków w grilla. Podczas postoju pociągu dla wszystkich zebranych na stacji wystąpi zespół region "Olszowianie". Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

Na przejazd z Nowego Sącza biletów wprawdzie już nie ma, ale zostanie udostępniony skład pociągu jadący rano do Nowego Sącza po uczestników kolejowej majówki. Pociąg odjedzie z Chabówki o 5:47 rano, w Mszanie Dolnej będzie można wsiąść o godz. 6:22, Limanowej będzie o 8:02, w Marcinkowicach o 9:09, a do Nowego Sącza przyjedzie o 9:30. Bilety na ten skład będą do nabycia u obsługi pociągu. Rano do Chabówki można dojechać bezpłatnym autobusem podstawionym przez organizatora.

Red.

Szczegóły porannego przejazdu poniżej: 

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 1071.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/-kolej-na-majowke-juz-w-ta-niedziele.html