Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 15.07.2024r. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 ''Jedynka'' numerem jeden w powiecie  

 

 

Loading ....

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej zwycięża w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2015/16, natomiast młodzież z Gimnazjum nr 1 zajęła miejsce drugie. Ranking sportowy szkół prowadzony jest od 2008 roku i w ciągu tych ośmiu lat mszańska jedynka nie zeszła z podium. W tym roku młodzi sportowcy Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej brali udział  w zawodach na poziomie powiatowym, rejonowym i wojewódzkim zdobywając 13 razy mistrzostwo powiatu limanowskiego, 14 tytułów wicemistrzowskich i 10 krotnie miejsce trzecie. Nauczycielami odpowiedzialnymi za przygotowanie młodzieży byli: Zbigniew Stachura, Katarzyna Mielnikiewicz i Grzegorz Szynalik wspierani przez Martę Bijatowską  i Urszulę Dudzik.

 

Loading ....


Tytuł najlepszej szkoły w powiecie to wspólny sukces młodzieży, nauczycieli wychowania fizycznego i dyrekcji. Serdeczne gratulacje!

 


Zainteresowanych osiągnięciami sportowymi Zespołu Szkół Miejskich nr 1 zapraszamy na stronę: www.sp1mszana_sport.republika.pl
 

 

 

Red. i fot.:

Zbigniew Stachura

 

 

Tekst przeczytany: 1818.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://archiwum.mszana-dolna.eu/-jedynka-numerem-jeden-w-powiecie.html